MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord med klaffar 10941656
nr 1094 1656
Matsalsbord med klaffar
20-tal, längd: 100 + 2x32, djup: 85 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 mars 2017
kl 20:28:26
2/3 14:37:11